Hulp van jouw nodig!

6 mrt 2020
De netwerken binnen de oncologie en lymfologie staan al enige tijd in het vizier van de NVFL.

Survey

Er waren diverse bijeenkomsten tussen bestuur en vertegenwoordigers van de netwerken. Echter blijkt de materie lastiger dan gedacht, er zitten namelijk veel verschillen tussen de netwerken. Sommigen zijn monodisciplinair, anderen zijn multidisciplinair, de toegangseisen verschillen en ga zo maar door.

Als bestuur zijn we hierin zoekende naar de rol die wij spelen in het ondersteunen van de netwerken. Hiervoor hebben wij hulp nodig. En niet zomaar hulp, maar JOUW hulp. Wij zetten binnenkort een survey uit onder onze leden met de vraag: Hoe ondersteunen wij de netwerken nu optimaal? Wat hebben jullie, onze leden, hierin nodig van ons?

Zodra je de survey voorbij ziet komen, vul hem dan in en help ons verder!

Trefwoorden: